9 przepisów na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i aby twoja i towarzyszki satysfakcja ze stosunku była o wiele większa.

Prezentuje parę prostych wskazówek, aby w twoim łożu zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wyzwalać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania dowiodły, iż kontakt cielesny stymuluje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Wynik jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może zwiększyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć % – do takiej konkluzji doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto światło słońca obniża poziom melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność oraz apetyt na seks. Światło z solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Zgodnie z tym co twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz troskliwy. Ustalili oni, że filmy miłosne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o dziesięć %. Największym twoim kłopotem będzie znalezienie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są dozorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, kiedy pojawi się taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka przypływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z granatu
Każdego dnia spożywaj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, tania levitra
że owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego sprawia, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii skutecznie zwiększa transport krwi do członka – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej kłopotliwe niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli mężczyzna je zbyt mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Dlatego powinno się włączyć do menu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w organizmie oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Przestań być palaczem

Nikotyna znajdująca się w papierosach może prowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do penisa. Pewne badanie dowiodło, iż już dwa papierosy mogą sprawić, iż wzwody będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych negatywnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra cena