Wszystko o problemach z potencją

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Stosunek, który normalnie sprawia przyjemność, czasami może być dla faceta bardzo bolesny. Jest tak wtedy, gdy chorujesz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przemienić przyjemne chwile w koszmar.

Tych pięć przyczyn to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, cialis rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć farmakologicznie, z reguły lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Są także domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Zapewne wszyscy mężczyźni lubią seks, ale tych kilka chorób może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o sposobach pozbycia się ich, jeśli już cię dopadną.

Infekcja dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną zaatakowane przez bakterie, to zaczynasz chorować na zakażenie dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część infekcji układu moczowego zaczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz kamagra tanio z pęcherza moczowego. Zarazki, które wywołują zakażenia, zazwyczaj gnieżdżą się się w jelicie grubym i są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeśli konsumujesz zbyt mało płynów, lub jeśli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołów prostaty albo kamienie nerkowe również zwiększają ryzyko zakażenia dróg moczowych.