Różne metody na bycie modnym

Spora ilość kobiet ma znaczące kompleksy na punkcie własnej wagi – całkiem często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w rzeczywistości, lecz nie ma najmniejszego sensu kłamać – nie tak znowu rzadko rzeczywistość jest taka, że istotnie kobiety mają trochę kilogramów za wiele. Na całe szczęście istnieją bardzo fajne rozwiązania, które to mogą spowodować, iż można prezentować się szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach całkiem szczupłe kobiety przez źle przystosowane ubrania wyglądają na sporo cięższe aniżeli w rzeczywistości. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez wątpienia ubrania powinny być jednego koloru – oczywiście nikt nie zakłada, że odpadają najróżniejsze odcienie takiego samego koloru, bez przesady, w owej kwestii panuje akurat całkowita wolność. Do tego niech barwa naszego wdzianka podkreśli naszą karnację, to wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie oraz beżowa bluzka? To kiepskie połączenie, nie dość, iż prezentuje się niezbyt atrakcyjnie nawet na szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

W przypadku szerokich ramion należy unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów i falban. Jeżeli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra oraz bardziej rozbudowana klatka piersiowa, należy założyć szeroką spódnicę, na dodatek top z dekoltem – w tzw. literę V. w wielu przypadkach kobiety pragną ukryć brzuszek, i nie tylko jeśli są w ciąży. W tym celu należy założyć spódniczkę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Choć ostatnimi czasy panuje moda na spore pośladki, to jednakowoż jeśli jakaś z pań chciałaby je ukryć, musi założyć spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa tutaj o spodniach z paskiem. No i na dodatek szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl
kilka kilogramów mniej.