Xtrasize – pigułki na powiększanie męskości

Xtrasize to tabletki, jakie zawierają sprawić, że penis weźmie na długości oraz grubości. Wpływają na podstawie poprawy przepływu krwi oraz zwiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego zrobiony jest silny penis. Dzięki temu długość oraz grubość penisa ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze wyniki są pojawić się po paru dniach też powinna wtedy być łatwiejsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 skłonnych do połknięcia kapsułek oraz starcza na 2 miesiące kuracji. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można osiągnąć tylko przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na dole znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w piękniejszej cenie.

Xtrasize – jakie wyniki można kupić po terapii

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w pierwszym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o jakiś 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie kuracji przez inne 2mc jest dać, że penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Trudno znaleźć na kartce producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „stanowi przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę ekologicznych składników, które kierowane są z lat”.

Głęboko na podstronach szukamy informację, że w zestaw tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest pewny?

Preparat ten stał przebadany oraz uznany do zakupu na gruncie Unii Europejskiej. Jest wszelkie certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co bardzo – przeszukując internet w dążeniu decyzji o tych tabletkach nie natknęliśmy się na reklamy wspominające o pojawieniu się jednych większych skutków ubocznych towarzyszących terapii.

Tabletki mają w bliskim składzie wyłącznie naturalne składniki dlatego możliwość pojawienia się skutków ubocznych stanowi szczególnie mocno ograniczona.

Xtrasize tanio

zytax

Vigrax promocja