Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja żona nie była w sum zaspokojona? Kobiety wymagają wiele czasu, by odczuć kompletną zabawę z stosunku i zostać orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, iż więc nie problem, co tenże wiesz, iż nie udało Ciż się jej w cali zaspokoić. Jeżeli zdarza Ciż się to szczególnie, ona prawdopodobnie w tyle stracić cierpliwość.

Długi seks robi się być sposobem do doskonałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście istnieje możliwość, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze moją kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawie.

Formuła Climax Control może stworzyć, że będziesz w okresie dłużej uprawiać seks niż przed rozpoczęciem terapii. Ten specjalny czas nasza nadzieję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz miał szansę kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Już nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

Climax-Control

Derminaks

Femmaks