TriApidix300 – Chcesz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów? Wypróbuj ten innowacyjny specyfik juz dziś!

Suplement TriApidix300 dany jest dla kobiet odchudzających się, które pragną pozbyć się zbędnych kilogramów oraz sprawdzać wagę.

TriApidix30 metabolizm i robi, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 umożliwia jeszcze w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z zielonej herbaty 55% EGCG, wyciąg z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki wprowadzone w kosmetyku to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno podejmować się tak, jak zalecił specjalista czy zgodnie z nowościami otwartymi na reklamie.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do użytkowania w czasie dnia co dwie tabletki – rano i wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zaznajomić się z myślą ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na każdy składnik artykułu. Preparatu TriApidix300 nie należy przyjmować w sezonie chce i podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy trzymać w znaczeniu ważnym dla dzieci. Przed zażyciem należy zbadać datę sił na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do spożycia w czasu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix300

UltraSlim