Untoxin – Oczyść swój orgranizm oraz poczuj się zdecydowanie lepiej! Dzisiaj jest to niezwykle łatwe z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w formy pigułek. Skutek ten dedykowany jest do używania w terminach prania oraz detoksykacji organizmu ze niepożądanych substancji, których nagromadzenie pewno żyć wynikiem stosowania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Miesza się toż na swobodne przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej i sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co przemieszcza się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy traktować w trakcie czy po posiłku, popijając sporą sumą wody. 

Doskonałe efekty stosowania preparatu Untoxin można zaobserwować już po siedmiu dniach od przygotowania jego zażywania. 

Należy wspominać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergia na każdy jego składnik.

Suplementy diety winnym być składowane w temperaturze domowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i zaangażowaniem wilgoci. Wyrób dany jest dla osób dorosłych. Suplement diety nie prawdopodobnie istnieć przyjmowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoksin

AcaiBerry Extreme

African Mango