Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć żale, rozczarowania i niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi jednym z najekonomiczniejszych oraz najczęściej praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma znaczącą symbolikę: czerń odpycha zło oraz niepowodzenia, biel wzmacnia ciepło i przyciąga pozytywną energię.

Świeca produkowana jest ręcznie z czystego wosku, posiada knot nasączony olejkami i sokami z szczególnie mocnych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału wskazana istnieje także odpowiednia formuła, która stanowiła używana teraz w starożytności; to szczególne zaklęcie ochronne, jakie tworzy zabezpieczać przed szkodliwą energią z zewnątrz, niebezpieczeństwami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest życie wielowymiarowe. Nie jedynie zabezpiecza przed zniszczeniem i oczyszcza, ale i unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa znaczną wartość w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha i wyciszenia umysłu, co we tym świecie jest niezwykle ważne. I sam proces odprawiania rytuału wymaga zaledwie kilku przygotowań: odpowiedniego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy potrzeba tylko skoncentrować się na punktu, który planujemy otrzymać dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx-Repellent Magic Formula

KankustaDuo

Knee-Active Plus