Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych oraz dobrodziejstwo wychodzące z sporych elementów wzmacniających, jakie otrzymują się w tymże serum sprawiają, iż tylko po pierwszej aplikacji może oraz odczuwać różnicę. To mocna formuła, która kumuluje się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w odpowiednich proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz powiązanych spośród nimi zalet. Soki z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży kieruje do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C oraz E efektywnie zabezpiecza włosy przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co liczy niezbyty dowód iż warto wziąć z plusów tego surowca osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

Pro-Engine Ultra

Revitalum Mind Plus

Vivese Senso Duo