Świetne rezultaty przy niewielkim wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
spory rezultat treningów
najlepsza klasa środków
przypływ działalności oraz siły
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w obszaru ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wielkość i masę mięśniową. Więc dużo efektywny i mocny środek dostępny dla wszystkiego, kto potrzebuje zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najlepsze efekty ruchów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie przebywał na ochronie Twojego testosteronu. Nazywa to same korzyści. Zauważ jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i mocy jeszcze nie nie istniałoby rzeczywiście dobre i silne. Będziesz tworzył gwarancję, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa łącznie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki sportów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na energię oraz wpadnij na nowy poziom ćwiczeń. Kimera to szybsza skala i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin oraz minerałów, przygotowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i spełnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na wyniki treningów. Zwiększ efektywność fizyczną nawet o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej konkurencji dodatkowo ewentualnie chętny do kolejnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze wiesz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to oraz dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najdrobniejszym szczególe. Nie będziesz brał żadnych wątpliwości jak korzystać suplementy, co spożywać także jako uczyć, żeby poprawić formę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Skutki będą ważne już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )