African Mango 900 – Jeśli chcesz pozbyć się zbytecznych kilogramów sprawdź niezawodny specyfik African Mango 900!

African MANGO to typowy suplement diety łatwy w części kapsułek. Materiał ten promowany jest dla osób dorosłych, które zmagają się z nadwagą i wymagają zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do użytkowania kapsułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu i kontroli masy ciała.

Ważnym składnikiem wyniku jest wywar z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Składnik ten zyskał pozycję w Okresach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, uważających na końcu udokumentowanie jego skuteczności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest dużym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą pracę w ciągu odchudzania. Składnik ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Zaopatrzony w formulacji produktu African MANGO wyciąg z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i kontrolę wagi. Fakt ten i działa pozytywnie na zmniejszenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we natury.

Skład:

W zestawie suplementu diety African MANGO wydobywają się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając sporą zawartością wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do zaakceptowania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najwłaściwszego rezultatu należy przyjmować kapsułki w trakcie czy bezpośrednio po posiłku.

Zawartość elementów w 3 kapsułkach artykułu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (tworzy to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie wchodzić wskazanej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango 900

biovelisstabs

Breast-Fast