Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który zlikwiduje ten kłopot i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą może żyć nieprawidłowa dieta i niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który poprawia ich obraz i budowę. Dzięki właściwie dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie przydają się zarówno dla kobiet, jak też dla mężczyzn, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, działając na kolejny element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w tym zakończone w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To tylko owe momenty decydują o wydajnym funkcjonowaniu specyfiku i biorą silne miejsce w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, oraz co wewnątrz tym idzie, chociażby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso